لینک مستقیم فایل(پاورپوینت بررسی مهارتهای ارتباطی والدین)

پاورپوینت مهارتهای ارتباطی والدین در 40 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx هدف نهایی ارتباط: هدف نهایی ارتباط این است که ما بتوانیم خود را به عبارتی به صورت عامل موثر در بیاوریم که روی دیگران موثر باشیم به بعبارتی دیگر طرفین در یک ارتباط بتوانند دانلود پاورپوینت مهارتهای ارتباطی والدین,پاورپوینت مهارتهای ارتباطی والدین,مهارتهای ارتباطی والدین,مهارتهای ارتباطی,پاورپورینت مهارتهای ارتباطی,ارتباط والدین,پاورپوینت ارتباط والدین|40092581|mlr40092048|ام اِل
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پاورپوینت بررسی مهارتهای ارتباطی والدین قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

پاورپوینت مهارتهای ارتباطی والدین در 40 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx


هدف نهایی ارتباط:

هدف نهایی ارتباط این است که ما بتوانیم خود را به عبارتی به صورت عامل موثر در بیاوریم که روی دیگران موثر باشیم

به بعبارتی دیگر طرفین در یک ارتباط بتوانند با یکدیگر مبادله افکار، عقاید داشته و یکدیگر را درک نمایند نتیجه اینکه هدف نهایی برقراری ارتباط رسیدن به هدفهای عالی انسانی است.

اهداف ارتباط:

.1شناخت و آگاهی از محیط اطراف خود

.2شناخت خود و دیگران

.3انتقال و بهره گیری اطلاعات، دانش و تجارب

.4رفع نیازهای روانی، اجتماعی و جسمانی

.5ادامه حیات فردی و اجتماعی

.6رشد و شکوفایی توانائیها

.7انجام مسئولیتهایی که از طرف جامعه به عهده افراد گذاشته می شود.


عناصر تشکیل دهنده ارتباط:

ارتباط فرآیندی است شامل 5 عنصر :

.1فرستنده پیام

.2گیرنده پیام

.3پیام

.4کانالهای ارتباطی

.5بازخورد


1-فرستنده پیام (Sender): به معنای فردی که آغاز کننده و منبع ارتباط است.

2-گیرنده پیام (Reciver): مخاطب یا فردی است که مقصود پیام است در ارتباط اهمیت گیرنده بیش از فرستنده است. زیرا اگر فرستنده پیامی را نفرستد ارتباط شروع نخواهد شد در حالیکه اگر گیرنده ، پیام را دریافت نکند ارتباط شروع اما برقرار نشده است . گیرنده و فرستنده پیام دارای 5 خصوصیت مشترک می باشند:

1-مهارتهای ارتباطی

2-گرایشها

3-دانش

4-نظام اجتماعی

5-فرهنگ


3پیام Singnal: پیام شامل نظر و ایده ای است که توسط فرستنده فرستاده می شود و منظور همان محتوای پیام و عناصر تشکیل دهنده آن مانند تن صدا و لحن صدا

4-کانالهای ارتباطی Canales: وسایلی هستند که پیام ها به وسیله آنها از فرستنده به گیرنده می رسند. کانالهای ارتباطی شامل دیدن، شنیدن، لمس، بوئیدن و چشیدن است.

5-بازخوردFeed back: پاسخی را که از طرف گیرنده پیام فرستاده می شود و فرستنده آن را دریافت می کند، بازخورد یا فیدبک می نامند. بازخورد همان اثر پیام یا رفتار معینی است که دریافت کننده تحت تاثیر پیام از خود نشان می دهد.


ارتباط کلامی:

ساده ترین وسیله برقراری ارتباط زبان است که در آن از کلمات استفاده می شود. کلمات ابزارهایی هستند برای بیان افکار و عقاید و احساسات در بیشتر موارد عمل متقابل انسانها زبان است.

ارتباط غیر کلامی:

تحقیقات نشان می دهد که 65% ارتباط به صورت غیر کلامی انتقال پیدا می کند . پیامهای غیر کلامی معمولا موثرتر و بهتر از پیامهای کلامی می باشد زیرا پیامهای غیر کلامی گویایی بیشتری از کلمات دارند مانند یک لبخند ساده که نشان دهنده احساس و علاقه است و کودک در 7 سالگی معمولا ارتباط غیر کلامی را می آموزد.

انواع پیامهای غیر کلامی:

.1وضعیت بدن

.2حالت چهره

.3حالت نگاه

.4آهنگ و تن صدا

.5ظاهر فرد

.6لمس

.7سکوت


مطالب دیگر:
📜پاورپوینت میکروارگانیسم ها 📜پاورپوینت نالنا 📜پاورپوینت نان فانتزي 📜پاورپوینت نانو سیالاتn1 📜پاورپوینت نانوتكنولوژي8 📜تحقیق در مورد شکافهای اجتماعی در ایران 📜پاورپوینت نانولوله هاي كربني؛ از سنتزتا كاربرد 📜پاورپوینت ناهنجاری‌های بدنی در دانش‌آموزان 📜تحقیق در مورد طبقه بندي خاك 9 ص 📜پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید 📜پاورپوینت نتPM 📜تحقیق در مورد طرح امنيت اجتماعي 📜پاورپوینت نجات دادن یک نفر 📜تحقیق در مورد طرز کار موتور موشک های فضایی 📜پاورپوینت نرم افزار front page 13 اسلاید 📜پاورپوینت نحوه صحیح ارسال نمونه های پاتولوژی 📜تحقیق در مورد عقيم سازي حشرات 📜تحقیق در مورد عايقكاري رطوبتي 📜تحقیق در مورد عملكرد فيزيكي بخش كشاورزي واحد هومند آبسرد سال 1382 16 ص 📜پاورپوینت نحوه تنظیم موافقتنامه استانی 📜تحقیق در مورد عملیات اجرایی ساختمان 📜تحقیق در مورد فرآيند جلسه مشاوره و درمان 8ص 📜تحقیق در مورد فرایند انجماد مواد غذایی 10ص 📜تحقیق در مورد فقر، طلاق 23 ص 📜تحقیق در مورد فیزیککشش و فشار