لینک مستقیم فایل(پروپوزال رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر)

پروپوزال رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر دارای 27 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد. عنوان پروپوزال: رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر تعداد صفحه: 27 صفحه فونت: B ZAR فاپروپوزال رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر,هوش هیجانی,پرخاشگری در نوجوانان دختر|31015337|mlr40092048|ام اِل
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل پروپوزال رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

پروپوزال رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر
دارای 27 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می
باشد.

عنوان پروپوزال:
رابطه سبک فرزند پروری والدین با هوش هیجانی و پرخاشگری در نوجوانان دختر

تعداد صفحه: 27 صفحه
فونت: B ZAR
فاصله سطرها: 1.15
منابع فارسی و لاتین: دارد
پرسشنامه و ضمائم: دارد
بندهای
پروپوزال: عنوان، مقدمه، بیان مسئله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف پژوهش
(هدف اصلی، اهداف جزئی)، فرضیه های پژوهش، تعریف مفاهیم پژوهش (تعریف
مفهومی، تعریف عملیاتی)، روش تحقیق، طرح پژوهش، ابزار اندازه گیری، روش
تجزيه و تحليل داده ها و...

بیان مسأله
راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی از مشخصات بارز اختلال سلوك در كودكان از پرخاشگری و ناسازگاری در روابط بین فردی نام می برد كه مشكلات رفتاری بین فردی، رفتاری و هیجانی مختلفی را برای این كودكان و خانواده های آنان ایجاد می كند. روانشناسان اجتماعی پرخاشگری را به صورت آسیب رساندن عمدی به دیگران و خشونت را نیز مبادرت كنشی عمدی برای آسیب رساندن جسمانی به دیگران تعریف می کنند (فرجاد و محمدی اصل، 1387). دلوکیو و الیوی (2005) پرخاشگری را رفتار قابل مشاهده كه به قصد آسیب رساندن به دیگران باشد، تعریف می کند. رفتارهای ضداجتماعی و پرخاشگری در زمرة شایع ترین علل ارجاع كودكان و نوجوانان به كلینیك های بهداشت روانی هستند. عدم مهار رفتار پرخاشگرانه علاوه بر اینكه می تواند موجب ایجاد مشكلات بین فردی و جرم شود، درون ریزی را نیز به همراه دارد و موجب بروز انواع مشكلات جسمی و روانی، مانند زخم معده، سردرد و افسردگی می شود. ماتسون (2007) معتقد است كه انواع شدید مشكلات رفتاری می تواند بسیار خطرناك باشد. به رشد شخصی صدمه بزند، فرصت های یادگیری و رفتار سازگارانه را كاهش داده و سرانجام كیفیت زندگی شخصی را تحت تأثیر قرار دهد. رفتار پرخاشگرانة دوران كودكی می تواند به عنوان یك عامل پیش بینی كننده برای بزهكاری، سوء مصرف مواد، افسردگی، افت تحصیلی و ... باشد. شواهد نشان می دهد كه رفتار ضداجتماعی دوران خردسالی با ناتوانی های دوران بزرگسالی در ارتباط است (به نقل از دان و فایت ، 2010).
دیدگاه های نظری، عوامل مختلفی را در بروز رفتارهای پرخاشگرانه مؤثر می دانند. فابیان (2010) ارتباط بین اختلالات عصب شناسی و عصب روانشناختی، و پرخاشگری و خشونت را شایان توجه می داند. مك اندرو (2009) نقش و مقدار ترشح هورمون ها در بروز رفتارهای پرخاشگرانه را مؤثر می داند. از نظر دانگجوسو و همکاران (2008) تعاملات نامناسب بین سیستم های سروتونین و دوپامین در كرتكس پیشانی احتمالاً ساز و كار مهمی است كه ارتباط بین پرخاشگری تكانشی و اختلالات پیرو آن را به دنبال دارد. دیدگاه یادگیری اجتماعی عوامل مختلفی مانند تجربه های گذشتة فرد، پاداش هایی كه از تجربه های گذشته یا حال نصیب افراد می شود و مشاهدة رفتار دیگران را در بروز پرخاشگری مورد توجه می دانند (به نقل از ریچاردسون و هاموگ ، 2007).


مطالب دیگر:
📖بررسی بانکداری اسلامی و جایگاه اقتصاد اسلامی و نقش آن در توسعه📖مروری بر بي توجهي بانك جهاني به تحريمها وسرمایه گذاری در ایران و بیكاری و تورم فزاینده برای📖بررسی بانک اطلاعاتی و معایب و مزایا و اجزای آن و مروری بر شناخت و تقسیم بندی کل سیستم📖بررسی بتن غلطکي (RCC) و خواص آن و طراحی سد بتن غلطکی📖بررسی بانکداری الکترونیک و شاخه ها و چالش های آن📖مختصری بر پانسمان و آتل و آتل بندی و تزریقات📖بررسی USB و کاربردهای آن📖بررسی گسل ها و مشخصات و انواع آن ها📖بررسی فنی و اقتصادی طرح تولید نخ و نخ نیمه فاستونی📖بررسی پروژه تولید برد الکترونیکی📖نگاهی به مفهوم کارآفرینی و کار آفرینان📖بررسی حلقه ها و حلقه های کسری و خواص و ایده آل آنها همراه با معرفی حلقه های موضعی سازی📖بررسی فنی پروژه احداث نیروگاه زباله سوز📖بررسی عینک و عینک سازی و کلینیک بینایی سازی📖بررسی وضعیت حمایت مالی از ورزش در بخش غیر دولتی (مطالعه موردی در شهرستان مشهد)📖بررسی پرورش شتر مرغ و بازاریابی آن📖بررسی فنی و اقتصادی طرح شرکت تولید انواع سیمان📖بررسی پرسشگري و تفكر نقادانه و اهمیت آن📖پرسش و پاسخ مالیاتی📖مروری بر تاریخ تحول موسیقی از باستان📖نگاهی به پرورش و پرواربندی دام📖مروری بر پروژه سمند بهينه📖نگاهی به نحوه پرورش ماهی و مراحل رشد آن📖نگاهیبه روانشناسي اجتماعي📖بررسي انگيزه و نقش آن در تكوين جرم